Történetünk

INKU Nyíregyháza

1993-ban - tehát több mint 2 évtizede nyitottuk INKU szaküzletünket a belváros szívében. Az eltelt évtizedekben megszámlálhatatlan látogatóval, érdeklődővel és vásárlóval kerültünk kapcsolatba.

Ebben segítünk mi:

• megismerve elképzeléseit
  • személyre szabott otthonkialakítási programunkkal
  • ütemezett ajánlatokkal
  • igényeinek megfelelő sorrendiségével segítjük Önt, hogy a leghatékonyabban érjen célt és lépésenkénti újításokkal juthasson el a végső kialakításhoz.

Ehhez persze meg kell ismerkednünk, tehát látogasson el hozzánk!
Ne feledje:

A tervezett vásárlás mindig kevesebbe kerül, épp azért, mert alkalmi!

A lakberendezés nagyon kényes területe a kereskedelemnek, mert itt a szolgáltatásokkal kiegészítve kerülnek a termékek az otthonokba.
A megismerkedés a kezdet, a bizalom megszerzése itt is a legnehezebb, de a piacon felbukkanó és eltűnő szereplők mellett a kiszámíthatóság és a megbízhatóság mindig meghozza az igazi sikert, ami nem más, mint az elégedett és visszatérő Vásárló.

Az emberek legősibb vágya, hogy életükben a legfontosabb anyagi sikert a lakásukat, a biztonság mellett kényelmesebbé, otthonosabbá, komfortosabbá tegyék.

Az elmúlt két évtized itthon is nagy áttörést hozott; ma már nem csak a kertes házakban, hanem a lakótelepi lakásokban, sorházakban élők is törekednek az egyénire, a másra, a sajátosra, és ez így van rendjén.

Bízza ránk lakása, háza otthonná varázslását!
Látogasson el hozzánk, hogy tisztában legyen vele,

mit is nyerhet velünk!

Miért  bízhat bennünk?

25 év szakmai tapasztalat

Kiterjedt beszállítói hálózat

Empátia és türelem

Tisztában vagyunk a trendekkel

Több száz visszatérő ügyfél

Az INKU Nyíregyháza csapata

Az Önök álmainak a megvalósításáért

"A ház csak egy épület.
Az otthon, az egy érzés!" Ennek elérésére törekszem minden megbízásban.

Albert Györgyné Györgyi

tulajdonos, lakberendezési tanácsadó

"A legnagyobb öröm, amikor látom,
hogy elégedett a megrendelő azzal, amit csináltam"

Kovács Tünde

varrónő

"A lakberendezés területén is elkel a férfikéz és gondolkodásmód! Érzem, hogy szükség van rám, és ez jó érzés!"

Malakuczi Zoltán

kivitelezési munkatárs

Látogasson el hozzánk!

Nyíregyháza, Szent István u. 6.